• Wpisów: 33
  • Średnio co: 65 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 12:14
  • Licznik odwiedzin: 32 837 / 2242 dni
 
ladydid
 
Dziś żegnamy się z jakże zacną siostrą Rona, Ginny. :)
bf42315a0003adec537ce8b2.jpg

A ja nadal będę głosować, aby odpadła Hermiona. ;) A teraz zapraszam na mój mini bonusik ( :D ), w postaci polecania wielbionych przeze mnie blogów. :)
♥ Na szczególne wyróżnienie zasługuje blog użytkowniczki Ceriska :3. Bardzo cię lubię, piszesz o bardzo ciekawych rzeczach no i oczywiście lubisz Harry'ego Potter'a i Lokiego! :D
Link do bloga Serka: zuzutek1.pinger.pl/
♥ Na następne miejsce zasługuje blog Kucykomanki. Robi bardzo fajne przeróbki z Kucykami, a czasem wali śmieszne posty, i można się szczerze posmiać. :) Link do bloga Kucyga: kuykomanka.pinger.pl/
♥ Lovely Cupid, to następna osoba. :) Piszę bardzo fajne rzeczy, ślicznie rysuje i myślę że jej blog spodoba się każdemu. ;)
Link do bloga Lovelka: lovelycupid.pinger.pl/
♥ Allyś ;3 to kolejna osoba która się tutaj znajdzie. Jej blog jest bardzo ciekawy, dziewczyna ma humor. Serdecznie polecam! :)
Link do bloga Alysia: allysdreamsfe.pinger.pl/
♥ Przedostatni blog który polecam to Po prostu Sewni. Dziewczyna robi ogromnie świetne przeróbki! Jej posty są wielce ciekawe!
Link do jej bloga: klociak.pinger.pl/
♥ Ostatni blog jaki polecę, to blog Candy ^-^. Dziewczyna fajnie pisze, robi świetne zdjęcia. Cud, miód i orzeszki! :) Link do bloga "Cukierka:
monsterkowyswiat1.pinger.pl/
No i to na tyle. Zgadzacie się z moimi opiniami? Kto odpada w wykreślance?
~Pani Malfoy ★

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego